Aktualności, Z miasta|

Koncerty, wyjątkowe atrakcje dla całych rodzin, tropikalna pogoda i tłumy ludzi na Azotanii i w Śródmieściu – tak można podsumować tegoroczne Dni Jaworzna. Na jaworznickich scenach zagrali Dawid Kwiatkowski, Happysad i Kayah. Swoje talenty zaprezentowali również jaworznianie podczas drugiego dnia na rynkowej scenie.

Koncertowa Azotania

W sobotę, 18 czerwca br. na Azotanii występowały gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Koncerty zgromadziły tłumy jaworznian, a na koncert Dawida Kwiatkowskiego największe fanki przyjechały już w piątkowy wieczór. Oprócz idola nastolatek na jaworznickiej scenie zagrali również Happysad i Kayah.

Atrakcje w Śródmieściu

W niedzielę, 19 czerwca 2021 r. atrakcje dla mieszkańców zaplanowano w całym Śródmieściu. Na jaworznickim rynku mieszkańcy mogli wziąć udział w koncertach artystów z Fabryki Talentów i zespołu Zdrawica. Ponadto zagrali Anchey Nocoń oraz grupa Cronica. W trakcie koncertów rynek należał do najmłodszych jaworznian, którzy chętnie brali udział w atrakcjach przygotowanych przez cyrkowych artystów.

W tym samym czasie na terenie jaworznickich plant odbył się Holi Festwial Kolorów, a pod „płaszczką” po treningach z instruktorami jazdy na wrotkach odbyło się WrotkoDISCO.

Fot. Azotania – UM Jaworzno
Śródmieście – Puls Jaworzna

Comments are closed.