Aktualności, Kultura|

Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert oraz Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie zapraszają na Dni Jaworzna – jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym mieście, na które czekamy przez cały rok. W tym przygotowaliśmy dwa dni wypełnione ciekawymi i atrakcyjnymi imprezami o zróżnicowanej formule.

Sobota, 18 czerwca 2022 r., to dzień koncertów. Na stadionie Azotanii przy ul. Moniuszki 95, będziemy mogli zobaczyć występy takich gwiazd polskiej sceny muzycznej jak Dawid Kwiatkowski, Happysad i Kayah.

W niedzielę, 19 czerwca 2022 r. zapraszamy na spotkanie w przestrzeni śródmieścia. Jaworznickie Planty wypełnią się kolorami dzięki Festiwalowi Holi – Święta Kolorów.

Popularna „Płaszczka” na terenie parkingu rowerowego zmieni się we wrotkowisko – tam mieszkańcy Jaworzna będą mogli wziąć udział w warsztatach jazdy na wrotkach, oraz we WrotkoDISCO – tanecznej zabawie w stylu disco.

Rynek Główny to strefa muzyki i relaksu, a całość dopełni widowiskowa parada uliczna z udziałem szczudlarzy, cyrkowców, mimów i monocyklistów.

Comments are closed.