Z miasta|

Już w ten weekend, 4 i 5 grudnia 2021 r. wprowadzimy miasto w iście świąteczną atmosferę. W sobotę rozbłysną światełka na rynkowej choince, a w niedzielę w Hali Widowiskowo – Sportowej w Centrum zawita św. Mikołaj.

Rozbłysną światła

W oczekiwaniu na Św. Mikołaja, jak co roku jaworznickie dzieci odpalą światełka na choince, znajdującej się na miejskim rynku. Drzewko z Ciężkowic zostało przyozdobione w piękne i oryginalne ozdoby z przedmiotów pochodzących z odzysku, które przygotowali własnoręcznie pracownicy Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów – zarządcy rynku . Dodatkową atrakcją są świąteczne instalacje, które umilą zimowe spacery.

Oficjalne odpalenie światełek na miejskiej choince odbędzie się w sobotę, 4 grudnia o godz. 16:30. Wtedy też najmłodsi jaworznianie będą mieli również możliwość spotkania bajkowych postaci. Oprócz światełek na choince rozbłysną wszystkie rynkowe światełka.

Spotkanie z Mikołajem

W niedzielę, 5 grudnia 2021 r. w godz. od 13:00 do 19:00, w Hali Widowiskowo – Sportowej w Jaworznie odbędzie się spotkanie ze Św. Mikołajem. Na dzieci i rodziców czekać będzie dzień pełen przygód oraz wrażeń!

W programie wydarzenia znajdą się m.in.: bajkowy świat zabaw, czytanie bajek, fabryka ozdób świątecznych, malowanie chatek, świąteczne upominki, strefa pozytywnych emocji i dobrych relacji czy piernikowe wypieki.

Podczas trwania całej imprezy odbędzie się zbiórka charytatywna przeznaczona dla “Maksa Tomali”.

Galeria zdjęć

Zapraszamy serdecznie na klimatyczny weekend, nie tylko dla najmłodszych!

Comments are closed.