Kultura|

image_print

Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie | Dom Kultury im. Z. Krudzielskiego zaprasza dzieci, młodzież oraz dorosłych do udziału w XX edycji Konkursu Piosenki Turystycznej i Ekologicznej. Przegląd zgłoszonych uczestników odbędzie się 14 i 15 października w szczakowskim Domu Kultury. Konkurs jest skierowany do solistów i zespołów.

Jury będzie oceniało dobór repertuaru, intonację, emisję i dykcję, interpretację utworu, ogólny wyraz artystyczny i pomysłowość w 5 kategoriach wiekowych: dzieci w wieku przedszkolnym, uczniowie klas:  I – III oraz IV – VIII, uczniowie szkół ponadpodstawowych i dorosłych.

14 października odbędą się przesłuchania dzieci w kategorii przedszkolnej, dzień później uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych i dorosłych.

Jak się zgłosić?

Regulamin i karta zgłoszeniowa jest dostępna na stronie: https://mckis.jaworzno.pl/xx-konkurs-piosenki-turystycznej-i-ekologicznej/

Wydarzenie na profilu Facebook: https://fb.me/e/6U0KZjFW1

Zgłoszenia należy dostarczyć do 6 października drogą elektroniczną na adres: domkultury@mckis.jaworzno.pl. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 32 617 75 38.

Plakat promujący wydarzenie

Plakat Dwudziesty Konkurs piosenki turystycznej i ekologicznej
XX Konkurs Piosenki Turystycznej i Ekologicznej

Comments are closed.