Archiwum JBO|

16 sierpnia o północy zakończyło się głosowanie na projekty zgłoszone do Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego 2022! Już wkrótce dowiemy się, które pomysły mieszkańców zostaną zrealizowane w przyszłym roku.

Głosowanie trwało trzy tygodnie – od 26 lipca do 16 sierpnia br. Mieszkańcy głosowali elektronicznie za pośrednictwem panelu jbo.jaworzno.pl oraz tradycyjnie – w pięciu punktach konsultacyjnych zlokalizowanych na terenie miasta. W tej edycji o głosy mieszkańców “walczyły” 42 zadania.

Dzisiaj urny z głosami mieszkańców zostaną dostarczone do Urzędu Miejskiego w Jaworznie z punktów konsultacyjnych.

W środę, 18 sierpnia o godz. 8:00 urny zostaną otwarte, a karty z głosami przeliczone i opieczętowane. Następnie zostaną przekazane do weryfikacji pracownikom urzędu. Wyniki głosowania oraz listę zadań zatwierdzonych do realizacji poznamy na przełomie września i października br.

Otwarcie urn jest publiczne. Wszystkim zainteresowanym osobom przypominamy, że w trakcie spotkania obowiązują aktualne obostrzenia sanitarne, m.in. obowiązek noszenia maseczek i zachowanie dystansu.

Dziękujemy wszystkim, którzy promowali zgłoszone projekty i zachęcali do głosowania w 9. edycji Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego oraz mieszkańcom, którzy wzięli w niej udział.

Comments are closed.