JBO 2022 – trwa głosowanie

Trwa głosowanie na projekty złożone przez mieszkańców w ramach Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego 2022. Jaworznianie mogą wesprzeć zgłoszone projekty do 16 sierpnia br.

Przez najbliższych kilka dni, na stronach internetowych: www.jbo.jaworzno.pl oraz www.um.jaworzno.pl publikowane będą kolejno wszystkie propozycje zadań zgłoszonych przez mieszkańców do JBO 2022, które przeszły pozytywnie ocenę formalną i merytoryczną. W prezentacji każdego zadania – znajdować się będzie link, pod którym będzie można znaleźć skan złożonego wniosku, a także formularz z oceny merytorycznej z końcowymi uwagami do projektów.

 

Ponadto każdy mieszkaniec, który chciałby osobiście zapoznać się z wnioskami lub uzyskać dodatkowe informacje – może telefonicznie umówić się na indywidualne spotkanie z pracownikiem Wydziału Promocji, Kultury i Sportu.

 

Przypominamy, że głosowanie na projekty JBO 2022 ruszyło w poniedziałek, 26 lipca i potrwa do 16 sierpnia br. Głosować można elektronicznie lub papierowo. Należy jednak pamiętać, że uprawniony do głosowania będzie mógł zagłosować tylko jeden raz, wskazując maksymalnie dwa projekty z listy wniosków poddanych pod głosowanie. W przypadku wielokrotnej próby głosowania lub wskazania więcej niż dwóch zadań w obrębie karty do głosowania, głos będzie uznany za nieważny.

 

Wszelkie informacje są dostępne pod numerami telefonów: 32 61 81 582 oraz 32 61 81 895.

 

 

Wykaz punktów z urnami, do których będzie można wrzucić kartę:

– Urząd Miejski w Jaworznie, ul. Grunwaldzka 33,
– MDK Osiedle Stałe, Inwalidów Wojennych 2,
– Klub Niko, ul. Na stoku 10,
– Dom Kultury „Archetti”, ul. Wiosny Ludów 1,
– Dom Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego, ul. Jagiellońska 3.