Dzień Dziecka 2021 – sprawdź, jakie atrakcje czekają w tym roku

Wciąż trwa stan epidemii, jednak luzowanie obostrzeń pozwala na organizację różnych wydarzeń. Także z okazji Dnia Dziecka. Sprawdźcie, jakie atrakcje czekają na Wasze pociechy z okazji ich święta. 

 

Dzień Dziecka ze Stowarzyszeniem Jaworzno Moje Miasto
Czy jest dziecko, które nie tęskni za imprezami organizowanymi przez JMM? Niestety z powodu pandemii w tym roku jeszcze nie spotkamy się na Rynku Głównym, by świętować wspólnie z maluchami, jednak Stowarzyszenie przygotowało atrakcje dla rodzin z dziećmi – spędźcie ten czas spacerowo lub rowerowo! Wydarzenie odbędzie się 30 maja w godz. 9:00-14:00. W czasie wycieczki należy odiwedzić punkty przygotowane przez Stowarzyszenie JMM, gdzie na najmłodszych będą czekały atrakcje. Szczegóły wydarzenia dostępne tutaj.

 

Rodzinna Gra Terenowa w GEOsferze
Jeśli brak Wam planów na niedzielne popołudnie, a chcielibyście spędzić ten czas rodzinnie i aktywnie, to GEOsfera ma dla Was propozycję – Rodzinna Gra Terenowa. Start o godz. 16:00, przewidywane zakończenie to godz. 19:00. Więcej informacji i regulamin zabawy dostępne w wydarzeniu na Facebooku.

 

Dzień Dziecka w Byczynie
Kolejne wydarzenie, które każdego roku cieszyło się zainteresowaniem najmłodszych, w tym roku przyjmie formę happeningu. W programie występy przedszkolaków, ekologiczne akcje jednostek miejskich, zabawy i konkursy. Wydarzenie odbędzie się 1 czerwca w godz. 15:00-19:00 na byczyńskim Rynku. Szczegóły dostępne tutaj.

 

Dzień Dziecka w Szczakowej
Kolejny happening odbędzie się 1 czerwca o godz. 16:00 przy budynku Domu Kultury w Szczakowej. W programie m.in. czytanie wierszy, wizyta kucyka oraz słodki poczęstunek dla dzieci. Szczegóły na FB.

 

Dzień Dziecka w kajaku
Fundacja Kajakowa Tołhaj-GDK zaprasza najmłodszych na Sosinę, gdzie 4 czerwca o godz. 10:00 będzie czekać moc atrakcji, wyścigi i konkursy z elementami rywalizacji! Obowiązują zapisy. Szczegóły dostępne tutaj.