Archiwum JBO|

Dobra wiadomość dla mieszkańców Jaworzna. Dzisiaj, 20 kwietnia podpisana została umowa na wykonanie pumptracku przy hali widowiskowo-sportowej MCKiS, realizowanego w ramach 7. edycji Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego. Tor rowerowy ma powstać do końca września 2020 r.

„Pumptrack” powstanie na terenie skweru zlokalizowanego przy parkingokładce oraz hali widowisko-sportowej przy ul. Grunwaldzkiej i Królowej Jadwigi w Jaworznie. Powierzchnia toru wraz ze skarpami wynosić będzie ok. 1200-1500m2.

W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego złożona została tylko jedna oferta firmy VELO PROJEKT Sp. z o.o. Białystok na kwotę 398 000,00 zł. Zadanie zostanie wykonane w systemie „zaprojektuj i zbuduj”.

To drugie zadanie wyłonione do realizacji w puli 2,2 mln zł. Równolegle realizowane jest zadanie główne dot. budowy chodników w dzielnicach Jaworzna. W przypadku chodników-opracowano już dokumentację projektową dla poszczególnych dzielnic, obecnie trwają przygotowania do ogłoszenia postępowania przetargowego na wykonawcę robót.

 

Comments are closed.