Uncategorised|

Nadszedł czas na pomysły jaworznian. Na ich składanie mieszkańcy mają czas do 30 czerwca.

Piąta edycja Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego tak jak w ubiegłym roku to budżet mieszany – mieszkańcy mogą zgłaszać pomysły zarówno w obszarze ogólnomiejskim, jak i lokalnym, te ostatnie będą nadal realizowane w 20 obszarach konsultacyjnych.

Pula 1,2 mln zł zostanie przeznaczona na część ogólnomiejską JBO, natomiast 1,5 mln zł zostanie równo podzielone na wszystkie obszary konsultacyjne, co stanowić będzie 75 000 zł na każdy z obszarów.

Wnioski z pomysłami zadań zarówno lokalnych jak i ogólnomiejskich mogą składać wszystkie osoby zamieszkałe w Jaworznie. Formularze wniosków są dostępne w punktach informacyjnych. Można je również pobrać ze strony internetowej www.jbo.jaworzno.pl/jbo-2018

Pamiętaj – zanim wrzucisz wniosek, zweryfikuj swój pomysł z pracownikami Biura Promocji i Informacji!

 

Maraton pisania wniosków

W czwartek, 22 czerwca w Sali Obrad Urzędu Miejskiego, w godz. od 10.00 do 17.00 odbędzie się wzorem lat ubiegłych “Maraton pisania wniosków”. W tym dniu mieszkańcy będą mogli skorzystać z kompleksowej pomocy pracowników magistratu m.in. przy wypełnianiu i weryfikacji wniosków, sprawdzaniu własności terenów i wycenie projektu. Spotkanie będzie także okazją, by wymienić się spostrzeżeniami i zapoznać się z pomysłami innych wnioskodawców.

Szczegółowe informacje na temat JBO oraz zasad wypełniania wniosków można uzyskać pod nr tel. (32) 61 81 582 oraz pod adresem e-mail: jbo@um.jaworzno.pl.

Comments are closed.