Archiwum JBO|

Za nami debata dotycząca przyszłości Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego. Podczas spotkania mieszkańcy rozmawiali o pomysłach na kolejną edycję JBO. Po dyskusji nadszedł czas na opinie i spostrzeżenia mieszkańców, które jaworznianie mogą zgłaszać do 6 marca br.

 

Ponadto w trakcie debaty przedstawiony został raport z monitoringu realizacji budżetu partycypacyjnego opracowany przez p. Ryszarda Skrzypca – eksperta Ośrodka Badania Aktywności Lokalnej z Warszawy.

Dotychczasowe edycje JBO pokazały, że mieszkańcy chętnie angażują się w sprawy miasta. Debata to kolejny etap dialogu o przyszłości Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego.

Teraz czekamy na Państwa opinie i uwagi, następnie upubliczniony zostanie wstępny projekt uchwały JBO na 2016 rok – mówi Ewa Sidełko-Paleczny, Sekretarz Miasta. – Kolejnym krokiem będzie spotkanie podsumowujące, na które już dziś serdecznie Państwa zapraszam.

Kalendarium wydarzeń:

  • do 6 marca br. – czas na zgłaszanie opinii mieszkańców do procedury JBO na 2016 r. (formularz zgłaszania uwag dostępny w zakładce “Do pobrania”);
  • 18 marca br. – na stronie internetowej www.jbo.jaworzno.pl zostanie udostępniony wstępny projekt uchwały JBO na 2016 rok;
  • 25 marca br. – spotkanie podsumowujące, na którym zostanie zaprezentowany projekt uchwały JBO na 2016 rok.

Comments are closed.