Archiwum JBO|

Już za kilka dni – w poniedziałek, 9 września rusza głosowanie na projekty zgłoszone przez mieszkańców w ramach Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego. Głosować będzie można do 16 września, jednak należy pamiętać, że każdy mieszkaniec ma tylko jeden głos!

Lista projektów, na które można głosować dostępna jest w zakładce „Głosowanie”. Wszyscy, którzy chcą się dowiedzieć, jakie pomysły mają szansę na realizację w ich miejscu zamieszkania, mogą tam zobaczyć nazwę i numer projektu, nazwisko wnioskodawcy oraz szacowaną kwotę przedsięwzięcia.

Głosowanie odbędzie się w terminie od 9 do 16 września. Głosować będzie można elektronicznie za pośrednictwem strony www.jbo.jaworzno.pl lub wrzucając swój głos do jednej z urn, które będą dostępne we wszystkich punktach konsultacyjnych JBO.

Zanim jednak oddasz swój głos, sprawdź czy:

  • masz 15 lat (tj. urodziłeś się przed 17 września 1998 r.);
  • jesteś zameldowany na pobyt stały lub czasowy w danym obszarze konsultacyjnym;
  • wypełniłeś prawidłowo swoje dane w karcie do głosowania.

Przypominamy, że każdy mieszkaniec ma TYLKO JEDEN GŁOS!

Więcej informacji pod nr tel. 32 / 618 17 12, 32 / 618 18 84.

***

Łącznie w ramach Jaworznickiego Budżetu Obywatelskiego mieszkańcy 13 obszarów konsultacyjnych złożyli 105 wniosków, z czego 69 spełniło wymagania formalne. Do weryfikacji merytorycznej przekazano 68 wniosków, gdyż dwa wnioski za zgodą wnioskodawców zostały połączone z uwagi na tożsame zadania. Z tego 11 wniosków zostało zaopiniowanych negatywnie, a dwa zostały wycofane przez samych wnioskodawców. Ostatecznie poddanych pod głosowanie zostanie 55 przedsięwzięć. Ich lista dostępna jest w zakładce „Głosowanie”.

Comments are closed.