Wyjaśnienia i sprostowania
W tej zakładce publikujemy szczegółowe informacje oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane przez dziennikarzy pytania, w sprawach wywołujących największe dyskusje i niejasności. Będą się tu także pojawiały wyjaśnienia i sprostowania do nierzetelnych materiałów prasowych, zawierających nieprawdziwe informacje.
Wyjaśnienia dotyczące kwestii prac badawczych prowadzonych w rejonie rezerwatu Żabnik - "Rezerwat Doliny Żabnika a sprawa DB Schenker".
Wyjaśnienia dotyczące wyboru nowego dyrektora Zespołu Szkół Ogólnokształcących - "Wybór dyrektora ZSO".
Sprostowanie artykułu pt. „Ratujmy las wokół Żabnika”, który ukazał się 3 sierpnia 2011 r. w gazecie „Co Tydzień”.
Sprostowanie artykułu pt. „Czego można się nauczyć od Szełemeja?”, który ukazał się 17 sierpnia 2011 r. w gazecie „Co Tydzień” oraz na portalu www.jaw.pl.

