Chcesz wyrazić swoje zdanie na temat elektromobilności w mieście? Weź udział w zdalnych spotkaniach konsultacyjnych „Strategii rozwoju elektromobilności Gminy Miasta Jaworzna do roku 2035”, które odbędą się online 22 i 24 września br. o godz. 17.00.

– 22 września 2020 roku (wtorek) o godz. 17.00 – dołącz do spotkania.
– 24 września 2020 roku (czwartek) o godz. 17.00 – dołącz do spotkania.
Po kliknięciu w link należy nacisnąć przycisk „Obejrzyj zamiast tego w internecie”, następnie „Dołącz anonimowo”.

 

Spotkanie poprowadzi przedstawiciel firmy TRAKO PROJEKTY TRANSPORTOWE Szamborski i Szelukowski Sp. J., który zaprezentuje zagadnienia dotyczące elektromobilności oraz przedstawi określone kierunki rozwoju i katalog działań planowanych przez Gminę Jaworzno do wdrażania elektromobilności. Celem dokumentu jest poprawa jakości życia oraz ochrona zdrowia mieszkańców poprzez ograniczenie emisji zanieczyszczeń do powietrza z transportu drogowego oraz emisji hałasu.

 

 

Dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie w rozwój elektromobilności w naszym mieście!

 

Konsultacje społeczne przeprowadzone są na zlecenie Urzędu Miejskiego w Jaworznie przez firmę TRAKO PROJEKTY TRANSPORTOWE Szamborski i Szelukowski Sp. J. w ramach przedsięwzięcia pn. „Opracowanie strategii rozwoju elektromobilności dla Gminy Miasta Jaworzno do 2035 roku” sfinansowanego ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, w ramach programu GEPARD II – transport niskoemisyjny Część 2) Strategia rozwoju elektromobilności.