Wczoraj w siedzibie Urzędu Pracy w Jaworznie po raz kolejny zorganizowany został Punkt Informacyjny Wojskowej Komendy Uzupełnień w Katowicach pod hasłem „Zostań  żołnierzem Rzeczypospolitej”, który miał na celu rozpowszechnienie informacji o naborze ochotników do służby przygotowawczej na rok 2020.

 

Punkt Informacyjny reprezentował Pan Krzysztof Kołodziejczyk – Specjalista Wydziału Mobilizacji i Uzupełnienia Rezerw WKU w Katowicach, który odpowiadał na pytania licznie przybyłych grup uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu Jaworzna. Pan Krzysztof Kołodziejczyk najczęściej udzielał informacji m.in. o procedurze rekrutacyjnej, badaniach psychologicznych oraz z zakresu sprawności fizycznej, wysokości żołdu, służby przygotowawczej, emerytury i innych przywilejów wynikających z zatrudnienia w Siłach Zbrojnych.

Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet. Przedstawiciel WKU w Katowicach ocenia spotkanie jako udane i jak podkreślił, było ono najlepiej zorganizowane spośród dotychczas zaaranżowanych punktów na terenie Śląska. Wszystkim zainteresowanym życzymy sukcesów na drodze rekrutacyjnej!

IPRA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here