30 listopada w Młodzieżowym Domu Kultury zostanie wystawiony znakomity spektakl „Telewizja kłamie”. Jest to wybuchowa mieszanka teatru i kabaretu, a na dodatek we wspaniałej obsadzie!

Tamara Arciuch jako Ania Lawendowska,
Adam Fidusiewicz jako Krzysztof Wybisz,
Bartek Kasprzykowski jako Maciej Dobor,
Bartosz Opania jako ojciec Tadeusz.

Na scenie pojawią się też Krzysztof Zniemiec, Tomasz Karmel i Marcin Prochop…i publiczność jako telewidz, który może wybrać jaką telewizję chce oglądać w spektaklu.
Aktorzy wcielając się w postacie znanych prezenterów telewizyjnych pokazują nie tylko co się dzieje na oczach telewidza, ale i to co się dzieje w telewizyjnym studiu po wyłączeniu kamer i zejściu z wizji. A do wyboru jest TVP, TVN, Polsat i TV Trwam. Widzowie spektaklu wreszcie będą mogą zobaczyć jak zachowują się gwiazdy znane ze szklanego ekranu gdy telewizyjny uśmiech schodzi im z twarzy. Czy zbieżność nazwisk jest przypadkowa? Ocenicie Państwo sami. Autor spektaklu, Michał Paszczyk z kabaretu Paranienormalni, gwarantuje, że popłaczecie się… ze śmiechu!!

Bilety do nabycia na stronie organizatora – IdeaArt, KupBilecik.pl , Biletyna.pl  oraz Ebilet.pl . Warto się pospieszyć, póki jeszcze zostały atrakcyjne miejsca! Zachęcamy również do spróbowania swoich sił w naszym konkursie na Facebooku! Jedna osoba otrzyma od nas podwójne zaproszenie. 

 

Dołączcie do wydarzenia na Facebooku, by być na bieżąco! Polecamy również śledzić stronę agencji IdeaArt, która często organizuje wydarzenia kulturalno-rozrywkowe w naszym mieście.