Planujesz złożyć dokumenty na studia? Chcesz zdobyć ciekawy zawód? Nie musisz wyjeżdżać do innego miasta. Informujemy, że w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa Filia w Jaworznie trwa rekrutacja na kierunek: Bezpieczeństwo Publiczne.

 

Na tym kierunku w ramach studiów licencjackich (I stopnia), zarówno stacjonarnych, jak i niestacjonarnych możesz wybrać spośród ciekawych specjalności, w tym m.in.:
– Bezpieczeństwo informacji – cyberterroryzm
– Kryminalistyka śledcza
– Organizacja i bezpieczeństwo imprez masowych
– Menedżer bezpieczeństwa
– BHP i ochrona przeciwpożarowa
– Psychologia bezpieczeństwa publicznego.

 

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu to pierwsza i najbardziej wyspecjalizowana w obszarze bezpieczeństwa uczelnia w kraju. Łącząc teorię z praktyką kształci kadry dla służb mundurowych, administracji publicznej, instytucji i przedsiębiorstw. Uczelnia organizuje dla studentów liczne warsztaty terenowe, spotkania z pracodawcami, obozy sportowe, a także współpracuje z lokalną społecznością . Z tego względu absolwenci uczelni są bardzo pożądani na rynku pracy. Po studiach licencjackich absolwenci mogą podjąć dalszą naukę na studiach magisterskich na dowolnej uczelni w kraju lub za granicą. Uczelnia posiada także szeroką ofertę studiów podyplomowych, kursów i szkoleń zarówno dla osób indywidualnych, jak i zakładów pracy.
Zapraszamy do Filii uczelni w Jaworznie przy ul. Inwalidów Wojennych 2, tel. 798 246 246 lub na naszą stronę internetową www.wsb.net.pl/jaworzno. Na tegorocznych maturzystów czekają atrakcyjne bonifikaty w opłatach za studia, możliwość rozłożenia czesnego w ratach oraz atrakcyjny system stypendiów.

IPRA