Prace nad budową pierwszego z budynków Osiedla Cztery Pory Roku ruszyły pełną parą. Inwestor, spółka Osiedle Cztery Pory Roku Jaworzno, pracuje intensywnie na placu budowy, a dodatkowo przygotował pakiet korzyści dla osób, które zdecydują się zamieszkać w powstającym osiedlu.

 

Więcej niż mieszkanie

Przypomnijmy, że Osiedle Cztery Pory Roku powstaje w Jaworznie przy ul. Jana Pawła II i składać się będzie z czterech monitorowanych budynków, w których znajdować się będzie łącznie 375 mieszkań o powierzchni od 27.5 m² do 49.6 m², przy czym lokale i ich układ zostały tak zaprojektowane, że z łatwością będzie można połączyć i zaadaptować lokale, uzyskując w ten sposób większy metraż (nawet 60-70 m²) – z zachowaniem atrakcyjnego oraz wygodnego układu przestrzennego. Na infrastrukturę osiedla składać się będą również wielostanowiskowe garaże dla każdego z budynków, cztery zielone skwery na wewnętrznych dziedzińcach oraz ogrody zlokalizowane na dachach budynków. Obiekt objęty będzie monitoringiem, a strzeżone wejścia do budynków oraz na teren wewnętrznych dziedzińców zagwarantują, że nikt niepożądany nie dostanie się na teren osiedla. Zamierzeniem prezesa zarządu spółki inwestora w osobie Henryka Węgrzyna jest nie tylko zbudowanie mieszkań i przekazanie kluczy mieszkańcom, ale również zapewnienie społeczności osiedla dostępu do szeregu udogodnień wykraczających poza standardy oferowane przez innych deweloperów. Pierwszej z tych inicjatyw, czyli cyklu rajdów rowerowych organizowanych przez Stowarzyszenie Rowerowe Cztery Pory Roku Jaworzno, nie trzeba przedstawiać żadnemu z jaworznickich miłośników aktywnego wypoczynku. Pozostałe z kolei mają na celu zwiększenie jakości życia osiedlowej społeczności.

 

Innowacyjny pakiet korzyści

Z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców osiedla deweloper przygotował cały zestaw udogodnień, które z pewnością uprzyjemnią życie nabywcom lokali. Najważniejsze z nich to:
– atrakcyjny rabat cenowy na usługi notarialne przy zakupie mieszkania oraz pomoc przy kompletowaniu wymaganych dokumentów
– pomoc ekipy budowlanej inwestora oraz sprawdzonych firm zewnętrznych, które w bardzo korzystnej cenie (z licznymi rabatami) i w krótkim terminie pomogą nabywcom urządzić mieszkania
– pomoc w przeprowadzce do nowego mieszkania – inwestor za niewielką opłatą zorganizuje transport wyposażenia dotychczasowego mieszkań (domów) klientów do nowego mieszkania. Pierwszy przewóz rzeczy z terenu miasta Jaworzna gratis!
– rabat cenowy (nawet do -20 proc.) dla nabywców, którzy zamierzają skorzystać z usług współpracującej z inwestorem pracowni projektowania wnętrz
– pomoc w organizacji konserwatora, ekipy sprzątającej oraz opieki na dziećmi, co pozwoli mieszkańcom oszczędzić czasochłonnego szukania sprawdzonej osoby do napraw, sprawowania opieki nad dziećmi czy posprzątania mieszkania
– specjalne wybiegi przeznaczone do wyprowadzania psów, tzw. piesuary

…ale to nie wszystko

Inwestor pracuje intensywnie nad zapewnieniem mieszkańcom kolejnych udogodnień, wśród których wyróżnia się w szczególności osiedlowa aplikacja, za pośrednictwem której kilkoma kliknięciami na swoim smartfonie czy laptopie będzie można m.in. zarezerwować miejsce parkingowe dla gości, opłacić rachunki mieszkaniowe, skontaktować się z administracją osiedla czy zgłosić zapotrzebowanie oraz ustalić termin wizyty fachowca (konserwatora, osób sprzątających oraz opiekujących się dziećmi).

 

Spokojna i zielona okolica

Osiedle Cztery Pory Roku to nie tylko komfort związany z samym mieszkaniem, ale również bliskość marketów Aldi, Kaufland, CH Tadeusz, Urzędu Miejskiego, Galerii Galena, Rynku Miejskiego czy Hali Widowiskowo-Sportowej. Dla mieszkańców sąsiednich miast cenną informację powinno stanowić to, że drogę do Katowic, Mysłowic, Sosnowca czy Chrzanowa można przebyć samochodem w 20 minut. Z kolei miłośników przyrody oraz aktywnego wypoczynku może zaciekawić fakt, że w niemalże bezpośrednim sąsiedztwie osiedla kosztem czterech milionów złotych powstaje park w stylu angielskim, na który składać się będą strefy tematyczne: chillout-u, zakochanych, aktywnego wypoczynku oraz rodziców z dziećmi. W sąsiedztwie osiedla (do 3 minut samochodem) budowany jest również tor saneczkowy o długości około 700 metrów.

 

Zainteresowani? Kontakt: www.osiedle-jaworzno.pl, biuro@pasywnybiznes.com.pl, tel. 575 311 452, https://www.facebook.com/OsiedleCzteryPoryRokuJaworzno.