Funkcja policjanta nie jest usłana różami  Nigdy nie wiadomo co przyniesie dzień, oraz z jakim problemom będą musieli stawić czoła. Zapraszamy do lektury kroniki policyjnej . 

06.08.2018

Zgłosiła prezes firmy zajmującej się sprzedażą nieruchomości ,że nieznany sprawca dokonał włamania przez sieć internetową do treści komputera firmy kasując dane z dwóch dysków.

07.08.2018
Policjanci Zespołu Patrolowo Interwencyjnego zatrzymali 46 letniego mieszkańca Jaworzna poszukiwanego przez Prokuraturę Rejonową Busko – Zdrój.
Zgłosiła 68 letnia mieszkanka dzielnicy Podłęże, że nieznany sprawca poprzez uchylone okno otworzył drugie okno dostał się do wnętrza jej mieszkania mieszczącego się na parterze i dokonał kradzieży biżuterii złotej i pieniędzy. Poszkodowana straty oszacowała na kwotę kilkudziesięciu tysięcy złotych.
Zgłosiła 29 letnia jaworznianka , że nieznany sprawca wykorzystując jej nieuwagę z chodnika przed sklepem dokonał kradzieży telefonu komórkowego marki iPhone 7 Plus o wartości 2500 zł.
08.08.2018

Patrol Zespołu Interwencyjnego zatrzymał 28 letniego mieszkańca Jaworzna, który kierując samochodem osobowym marki Audi A6 nie zastosował się do decyzji właściwego organu o cofnięciu uprawnień do kierowania mechanicznymi.
Zgłosiła 52 letnia jaworznianka, że nieznany sprawca podczas przejazdu autobusem miejskim linii 303 dokonał na jej szkodę kradzieży portfela z zawartością gotówki oraz dokumentów.
12.08.2018

Zgłosiła 48 letnia mieszkanka dzielnicy Bory, że podczas zakupów internetowych sprzętu AGD została oszukana na kwotę prawie 1000 złotych. Zgłaszająca nie otrzymała zakupionego towaru ani zwrotu gotówki.