21 września o godz. 18:00 w Młodzieżowym Domu Kultury zostanie wystawiony spektakl komediowy „Andropauza 3”,czyli jak żyć ,żeby nie zwariować. Początkowo występ został zaplanowany na 7 maja, jednak organizator postanowił przełożyć go na wrzesień. 

Uniwersytet Trzeciego Wieku. Czterech dziarskich studentów w wieku emerytalnym: Hrabia, Behemot, Sławek komandos i Niewyżyty, brutalnie wyrzuceni z klasy przez złą nauczycielkę, podejmują ryzykowną decyzję walki z reżimem szkoły. Zakładają teatr. Aby naprawić rzeczywistość tej, ich zdaniem doszczętnie zepsutej szkoły, postanawiają wystawić „Dziady” Mickiewicza. Jednak Niewyżyty, reżyser teatralny, który chwilę wcześniej zostaje przez Ministerstwo Kultury pozbawiony prawa wykonywania zawodu, wymyśla potworną inscenizację, której nie sposób zaakceptować. Aktorzy się buntują i postanawiają znaleźć naprawdę dobrego reżysera. Ich wybór pada na Stevena Spielberga. Chcą zaproponować mu kontrakt osobiście. Cudem zdobywają pieniądze i płyną do Hollywood jachtem pożyczonym od samego barona Munchausena. Jesteśmy świadkami rejsu pełnego przygód, niebezpieczeństw i sytuacji absurdalnych. Na pełnym morzu bowiem, okazuje się, że żaden z naszych bohaterów nie ma najmniejszego pojęcia jak się taką jednostką żegluje. Ruszają w świat w poszukiwaniu przygód, barwnego życia i sensu istnienia, niczym czterej muszkieterowie Alexandra Dumas:” Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!”.

Bilety do nabycia w Cafe ARETE (tel. (32) 762 92 25) oraz online na stronie: https://www.kupbilecik.pl/impreza-23468-andropauza.3.jaworzno.html . Zamówienia można składać również pod numerem telefonu: 603 233 363.

 

Osoby, które zakupiły bilety na przedstawienie 7 maja (które zostało przeniesione), mogą wykorzystać je w czasie wrześniowego spektaklu.