Trwa cykl spotkań Prezydenta Miasta z Mieszkańcami Jaworzna. Nie bez powodu nosi on nazwę „Piękniejsze Dzielnice” – w czasie wydarzeń prezentowane są efekty prac w poszczególnych częściach miasta, które zmieniły ich oblicze. Jednak prezentacja działań to nie wszystko – spotkania są przede wszystkim okazją do rozmów z Mieszkańcami i wysłuchania ich propozycji. Wczoraj popołudniu Prezydent Paweł Silbert spotkał się z mieszkańcami Jelenia. 

W wydarzeniu, podobnie jak w przypadku Ciężkowic, wzięli udział – obok Prezydenta Miasta – Dyrektorzy jednostek wykonawczych, urzędnicy i przedstawiciele miejskich spółek. Frekwencja udowodniła, że mieszkańcy są zainteresowani rozwojem swoich dzielnic – w końcu wszelkie działania i inwestycje realizowane są właśnie z myślą o nich.

Spotkanie odbyło się w Domu Kultury w Jeleniu. Zaprezentowano prace, które miały miejsce w dzielnicy w czasie ostatniej kadencji. Dzięki inwestycjom drogowym, kanalizacyjnym, z zakresu urządzania przestrzeni publicznej itp., Jeleń zyskał nowe oblicze. Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją MZDiM dotyczącej prac zrealizowanych przez jednostkę w dzielnicy. A to jeszcze nie koniec! Ostatnie prace w ramach „Czasu na Gruntówki” ruszą od 2019 roku. Natomiast 15 maja w Jeleniu odbędzie się spotkanie organizowane przez jaworznickie wodociągi, które podsumuje prace kanalizacyjne w dzielnicy.

 

Kolejne spotkania już w przyszłym tygodniu – 16 maja na Górze Piasku i 17 maja na Borach. Warto zarezerwować czas i wybrać się na spotkanie, by poznać efekty prac w dzielnicach oraz porozmawiać o dalszych planach na ich rozwój.