Kolejny weekend, kolejne nasze propozycje na spędzenie wolnego czasu w Jaworznie i okolicy.

Jaworzno

piątek, 23 lutego

godz. 10:00, Archetti, Muzyka Baroku

godz. 16:00, Miejska Biblioteka Publiczna, Klub Gier Planszowych. Warsztaty dla młodzieży i dorosłych

godz. 17:00, Miejska Biblioteka Publiczna, Rozmowy o literaturze z Małgorzatą Cichy. Piękny dwudziestoletni – Marek Hłasko

godz. 17:00, Klub Kasztan, Szafa pełna niespodzianek – spotkanie integracyjne

godz. 17:00, Muzeum Miasta Jaworzna, Tęczowy kocyk – akcja charytatywna w Muzeum Miasta Jaworzna

godz. 18:00, Galicja, Koncert urodzinowy – Gitara i Skrzypce

godz. 18:00, Teatr Sztuk, Koncert Street Band w ramach Dni Muzyki „Jeunesses Musicales”

sobota, 24 lutego

godz. 17:00, Hala MCKiS, MCKiS Jaworzno – SK Górnik Radlin

godz. 17:00, Klub Niko, Przedstawienie „Opowieść Wigilijna”

godz. 18:00, Teatr Sztuk, „Przesłuchanie Maćka T.” – benefis Macieja Talagi w ramach Dni Muzyki „Jeunesses Musicales”

niedziela, 25 lutego

godz. 9:00, Sosina, Niedzielny Poranek Morsa

godz. 10:00, Sosina, Ice Bath z Outsiders Athletes

godz. 10:00, FlyPark, Niedzielny Poranek Malucha

godz. 11:00, Fundacja Mój Czas Dla Seniora, Koncert Kameralny

godz. 15:30, Park Chrząstówka, W Kręgu Formy – Wspólny Trening na Chrząstówce

godz. 18:00, Teatr Sztuk, Koncert Waglewski & Pospieszalski w ramach Dni Muzyki „Jeunesses Musicales”

godz. 19:00, Jazz Club Muzeum, Koncert Companions – impreza charytatywna dla Kacpra Łabuzka

Katowice

piątek, 23 lutego

godz. 14:30, Szkoła Aktorska Teatru Śląskiego, Casting na wiolonczelistkę do spektaklu

godz. 17:00, Rondo Sztuki, „Życie w sztuce” / Design / Sport / Moda / Architektura

godz. 18:00, Galeria Sztuki Współczesnej BWA, Filip Dujardin – overview / przegląd – wernisaż wystawy

godz. 19:00, Filharmonia Śląska, Skriabin – Prometeusz IV

godz. 19:00, Akademia Muzyczna, Mikstury Kultury – Katowice 2018

godz. 19:00, Katowice Miasto Ogrodów, BDK prezentuje: Bastl Instruments i Casper Electronics

sobota, 24 lutego

godz. 9:00, Miejski Dom Kultury Koszutka, Warsztaty z Otto

godz. 12:00, Teatr Żelazny, Dziadek Mróz. Po co komu zima? – spektakl

godz. 16:00, Pałac Młodzieży, II Katowicki Memoriał Edwarda Górnego – gimnastyka sportowa

niedziela, 25 lutego

godz. 15:00, Kinoteatr Rialto, Wielka Sztuka na Ekranie: Święty Piotr i inne papieskie bazyliki

godz. 16:00, Teatr Gry i Ludzie, Szewczyk Dratewka – Podwieczorek Teatralny

godz. 18:00, Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach, Nowe spojrzenie na przemijanie – młodzi

godz. 18:30, Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia w Katowicach, LOTOS Jazz Festival – 20. Bielska Zadymka Jazzowa

Zagłębie

piątek, 23 lutego

godz. 17:00, Muzeum Miejskie Sztygarka w Dąbrowie Górniczej, Wystawa fotografii Patryka Chmielewskiego ,,Pieguski”

godz. 18:00, Galeria Extravagance w Sosnowcu, Wernisaż wystawy Jarosława Modzelewskiego

sobota, 24 lutego

godz. 12:00, Pogoria III w Dąbrowie Górniczej, Sobotni bieg z psami

godz. 18:00, Pałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej, Światło nocne – koncert Natalii Przybysz

niedziela, 25 lutego

godz. 10:30, Pałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej, Niedzielne poranki teatralne Czerwony Kapturek

godz. 17:00, Pałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej, Marta Tadla z utworami Kofty, Osieckiej i Grechuty

Kraków

piątek, 23 lutego

godz. 7:30, Urząd Miasta Krakowa, Szlakiem bałtyckich kutrów – wystawa malarstwa

godz. 13:00, Instytut Pojazdów Szynowych Politechniki Krakowskiej, Dzień Otwarty Symulatora Tramwaju NGT6 – 2018

godz. 15:00, Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Fryderyk Chopin i Jane Stirling, Szkocja 1848 – wystawa

godz. 21:00, Teatr Barakah, Chochla del sol, czyli literatura hiszpańska

sobota, 24 lutego

godz. 7:30, Urząd Miasta Krakowa, Szlakiem bałtyckich kutrów – wystawa malarstwa

godz. 11:30, Muzeum Narodowe w Krakowie, Wyspiański – zwiedzanie z przewodnikiem

godz. 14:00, Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki, Rośliny użytkowe – warsztaty dla dzieci

godz. 15:00, Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Fryderyk Chopin i Jane Stirling, Szkocja 1848 – wystawa

godz. 17:00, Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki, Zdrowie holistyczne – woda, lek uniwersalny

godz. 18:00, Filharmonia Krakowska, Koncert Orkiestry Symfonicznej

niedziela, 25 lutego

godz. 7:30, Urząd Miasta Krakowa, Szlakiem bałtyckich kutrów – wystawa malarstwa

godz. 14:00, Muzeum PRL-u, Oprowadzania kuratorskie po wystawach: Atomowa Groza i W kontrze

godz. 15:00, Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Fryderyk Chopin i Jane Stirling, Szkocja 1848 – wystawa

godz. 19:00, Teatr Ludowy, Tartuffe albo Szalbierz w Teatrze Ludowym z All In UJ

Ziemia Chrzanowska i Krzeszowice

piątek, 23 lutego

godz. 18:00, Dwór Zieleniewskich w Trzebini, Szanty Trzebinia

godz. 19:00, Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach, Co antropolog i etnolog widzą na zdjęciach Zofii Rydet?

sobota, 24 lutego

godz. 9:00, Czerna – Klasztor Karmelitów Bosych, Mój Wewnętrzny Głos – warsztat rozwojowy

godz. 16:00, Dom Kultury Sokół w Trzebini, Kabaret Młodych Panów

godz. 19:00, Stara Kotłownia w Chrzanowie, Lej Mi Pół / Wyjście Awaryjne/Chrzanów