Koniec początku wielkiej inwestycji Jaworznickiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego – Osiedle Sfera. Na razie 84 mieszkania. Docelowo – 400. Czyli pewnie ponad tysiąc mieszkańców.

Dziś o godz. 13:00 na parkingu Osiedla Sfera odbyło się uroczyste wręczenie kluczy do mieszkań na nowym osiedlu. Sfera to największa inwestycja mieszkaniowa Jaworznickiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Jaworznie. Wkrótce w bezpośrednim sąsiedztwie Góry Piasku zamieszkają 84 rodziny.

Pierwszy etap budowy Osiedla Sfera obejmował powstanie 9 budynków, w których znajdą się 84 mieszkania przeznaczone na wynajem. JTBS nie miał najmniejszych problemów ze znalezieniem najemców – chętnych nie brakowało. Atrakcyjna lokalizacja i kameralna zabudowa sprawiły, że wiele osób zapragnęło zamieszkać na nowym osiedlu. Osiedlu, które wciąż się rozbudowuje i będzie rozbudowywać.

 Dziś mieszkańcy odebrali klucze. Teraz pozostaje tylko się urządzać i… urządzać parapetówki. 🙂 Nowym mieszkańcom gratulujemy odebrania kluczy do mieszkań i życzymy samych szczęśliwych chwil pod nowym adresem!