Od niedawna w naszym mieście rozwija się projekt marki ZOJA – pomysł stworzenia unikatowych produktów dla miłośników natury. Marka stawia na oryginalność
i niepowtarzalność.
ZOJA, to marka, która powstała z zamiłowania do natury i chęci bycia blisko niej na co dzień. Jej celem jest tworzenie produktów w sposób indywidualny – są absolutnie unikatowe.
Inspiracją dla marki ZOJA jest nietknięta przez człowieka przyroda – polne kwiaty, leśna roślinność, drzewa i zioła.
– Ilekroć szukałam czegoś dla siebie w dużych sieciówkach, czułam zwykle rozczarowanie – mówi Monika, pomysłodawczyni marki. – Oferowane ubrania, torby czy inne dodatki zwykle ślepo podążają za trendami, które nie zawsze mi odpowiadają. Marzyło mi się coś wyjątkowego, bliskiego mojej wizji. Postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i stworzyć markę projektującą dla osób, które mimo pędu świata i pogoni za nowoczesnością, nie chcą stracić bliskości z naturą – dodaje.
Marka ZOJA szanuje świat zwierząt i nie używa w swoich produktach wykończeń ze skóry naturalnej. Są to produkty wytworzone w 100% z surowców pochodzenia niezwierzęcego.
Nasze produkty uszyte są z niezwykłą dbałością o każdy detal. Bardzo starannie dobieramy tkaniny oraz wszystkie elementy wykończeń, zwracając uwagę na ich jakość i użyteczność. Szyjąc myślimy o przyszłym kliencie i staramy się, aby produkt końcowy był w pełni zgodny
z jego oczekiwaniami – stwierdza Marcelina, mistrzyni krawiectwa w firmie.
Produkty marki ZOJA można zakupić przez sklep internetowy https://fb.me/ZOJA.store/
oraz poprzez portal Instagram – https://www.instagram.com/zoja_store/. W przyszłości planowana jest również sprzedaż w sklepie stacjonarnym na terenie naszego miasta.
Na początek stworzyłyśmy kolekcję wyjątkowych toreb, apaszek, girland do dekoracji domu oraz łapaczy snów – dodaje właścicielka marki.