Poznając pasje naszych czytelników nie mamy wątpliwości – najpiękniejsze prezenty czy dekoracje to te zrobione własnoręcznie. Sami mamy ochotę na taką twórczą działalność, lecz czasem pozostaje nam jedynie pozazdrościć komuś talentu.

Część mieszkańców być może kojarzy Panią Patrycję Trębacz z jednej z jaworznickich siłowni. Okazuje się, że ta piękna, wysportowana dziewczyna, jest również niezwykle kreatywna. Wystarczy tylko spojrzeć na te cudowne świąteczne dekoracje, które tworzy. Jak to zwykle bywa, zaczęło się od przypadku. – Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, chciałam, żeby i dekoracje w Naszym domu były wyjątkowe. Uwielbiam nietuzinkowe dekoracje, niestety świąteczna oferta sklepów mnie nie usatysfakcjonowała, dlatego postanowiłam stworzyć coś ‘innego’, coś co wprowadzi magię świąt.. i tak powstał pierwszy, drugi, trzeci, piąty wianek – mówi Pani Patrycja.

I zapowiada, że na wiankach nie poprzestanie – jak zdradziła nam, planuje także stworzyć inne dekoracje świąteczne, np. drzewka świąteczne czy spersonalizowane drewniane zawieszki choinkowe. Ciekawi, co powstanie? Proponujemy odnaleźć jaworzniankę na Facebooku, gdzie w publicznie dostępnym albumie „Cudawianki” zamieszcza zdjęcia własnoręcznie wykonanych ozdób.

A może i Ty jesteś w trakcie tworzenia własnych dekoracji świątecznych? Napisz do nas i wyślij zdjęcia, napiszemy także o Tobie!