Szkoła robotyki i programowania robotów Lego Mindstorms EV3 (8- 15 lat)”ROBOMANIA” zaprasza wszystkich młodych konstruktorów na nowy cykl semestralnych zajęć warsztatowych z legorobotyki do Domu Kultury w Szczakowej.

Zajęcia wystartują w grudniu i będą odbywać się w czwartki w godzinach popołudniowych. Walki sumo-botów, wyścigi dragsterów, taniec synchroniczny robotów, budowa drukarki, robo-ręki, to tylko niektóre atrakcje. – Z nami przekonasz się jak doskonałą zabawą jest programowanie robotów!

Pod okiem profesjonalistów krok po kroku nauczysz się programowania, nawet na 3 poziomach zaawansowania! Dla najlepszych SUPER NIESPODZIANKA – udział w kilkuosobowej drużynie podczas Międzynarodowego Turnieju Robotów „Robotic Tournament” 2018 – zachęcają organizatorzy. Dla tych którzy chcą jeszcze więcej, zaplanowano grupy zaawansowane (tylko od 10 lat) – nauka programowania w skryptowym, obiektowym, języku Python! Mikrokontrolery Arduino, sterowniki, urządzenia elektroniczne komunikujące się z internetem!

Więcej o organizatorach i zajęciach na facebookowym profilu Robo Maniak!

Zapisy do grup podstawowych i zaawansowanych prowadzone są on-line na

stronie www.robomania.pl

Szczegóły pod numerem infolinii 730999823.