Pani Daria to jedna z naszych czytelniczek, która udowadnia, że dzięki determinacji, aktywności fizycznej i odpowiedniej diecie, można zrobić wiele ze swoją sylwetką. Kiedy zauważyła, że regularne bieganie powoduje spadek wagi bez efektu jo-jo, zafascynowała się sportem i dziś zachwyca wspaniałą figurą.

Kilka lat temu narzeczony Pani Darii namówił ją, by towarzyszyła mu podczas biegania. Początkowo trenowali raz w tygodniu, później częściej. – Wiadomo ciężko jest nagle zmienić swoje przyzwyczajenia i tryb życia na sportowy, ale z czasem przerwy pomiędzy biegami nie były aż tak długie, ba stały się nawet codziennością która dostarczała mi endorfiny i chęć do aktywnego trybu dnia. Kiedy po około roku zauważyłam u siebie spadek wagi na tyle stabilny i bez efektu jo-jo zaczęłam sport traktować nie jako ” karę za coś ” a pasję . Pasję która nie tylko inspiruje, ale również pomaga żyć czyniąc nowe życie o wiele ciekawszym doświadczeniem – opowiada Pani Daria. Dwa lata temu nasza czytelniczka zaczęła ćwiczyć pod okiem trenera personalnego, który ustalił jej również dietę. – Siłownia stała się naszym 2gim domem gdyż z narzeczonym chodziliśmy na nią 3,4 razy w tygodniu. Urodzenie córki nie powstrzymało mnie od ćwiczeń, wręcz motywowało do działania. Ćwiczyłam w ciąży ale przede wszystkim za zgodą lekarza! Przez 3 lata schudłam 25kg chociaż nigdy nie byłam dzieckiem otyłym nawet nie wiem kiedy pozwoliłam sobie na takie zbędne kilogramy. Nie dąże do idealnej wagi ale ćwiczę bo chcę, bo lubię, bo sprawia mi to ogromną radość. Jest to mój sposób na aktywne życie – mówi Pani Daria.

Patrząc na figurę naszej czytelniczki, jesteśmy zachwyceni! Ta dziewczyna udowadnia, że aktywność fizyczna i odpowiednia dieta nie tylko prowadzą do świetnej figury, lecz mogą zmienić życie na lepsze. Gratulujemy odnalezienia pasji, która przyczyniła się do zrzucenia zbędnych kilogramów. A może są tu inne jaworznianki, które również zmieniły swoją sylwetkę poprzez sport i chciałyby zmotywować swoimi efektami?