W ubiegły czwartek przy ul. Krakowskiej miało miejsce niezwykłe przedstawienie. Niezwykłe dlatego, ponieważ główny artysta zdecydował się zrobić widowisko w nie swoim cyrku. Mowa o Marszałku Sałudze, który pojawił się w PKM Jaworzno, by nakręcić materiał o sukcesie…. No właśnie, czyim?

Rozumiemy, że sukces musi mieć wielu ojców, ale w tym przypadku to przesada. Marszałek Wojciech Saługa przyjechał w czwartek do siedziby PKM Jaworzno by nakręcić filmik o swoich zasługach dla rozwoju PKM poprzez przyznanie dofinansowań unijnych na inwestycje jaworznickiego przewoźnika. Tyle tylko, że wkład i zasługi Marszałka Województwa dla rozwoju PKM Jaworzno można porównać do… sukcesu notariusza w kupnie bądź sprzedaży domu.

Zwłaszcza, że w tym przypadki pieniądze były ze Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych i rozdzielane nawet nie przez Marszałka a Subregion Centralny z siedzibą w Gliwicach.

Wniosek PKM złożył w terminie i prawidłowo. To my, nasze miasto z Prezydentem na czele, skutecznie sięga po fundusze unijne. Także przedstawienie i cyrk są nasze, nie pana Marszałka. Sorry.

Zdjęcie: Solaris

4 KOMENTARZE

  1. „To my, nasze miasto z Prezydentem na czele, skutecznie sięga po fundusze unijne.”
    O tak. To „my”, „nasze miasto” i „Prezydent” złożyło wniosek w terminie i prawidłowo. Przygadał kocioł garnkowi.

    • To napiszę Twoją miarą. Zasługa „miasta” czyli Prezydenta, urzędników, prezesa PKMu i pracowników PKMu 99%, zasługa Urzędu Marszałkowskiego i marszałka Saługi 1% Czy ewentualne postawienie pieczątki i podpisu to ta wielka zasługa marszałka? że tak się tym chełpi?

      • Sukces ma zawsze wielu ojców a przepychanki UM z Saluga opisane piórem T.Toszy lizusa prezydenta są jak Radek napisał żenujące. Ale najwieksza tragedią jest ze ten portal utrzymujemy z naszych podatków, płacimy kolesom np. redaktorowi naczelnemu i dyr zarządu dróg w jednej osobie żeby sobie chłopaczki laurki malowali i walili w przeciwników w sposób mocno jak na mój gust prymitywny. Ten portal to tuba propagandowa UM, nikt rozsądny nie traktuje niczego co tu przeczyta serio, zreszta tak jak to jest pisane sugeruje równie marna rzetelność przekazywanych informacji.

Comments are closed.