W naszym mieście wiele się dzieje. Organizowane są spotkania dla seniorów, dzieci, czytelników, artystów. Każdy z nas może znaleźć coś dla siebie, raczej nie ma szans na nudę. Jednak pomimo tak ogromnych starań jednej rzeczy brakowało- spotkań dla kobiet aktywnych zawodowo, biznesowo. W każdym wieku. Na co dzień kobiety stykają się z wieloma obowiązkami, muszą godzić rolę matki, żony i pracownika. Może warto stworzyć dla nich platformę do dyskusji i wymiany doświadczeń, gdzie mogłyby rozwijać swoje pasje, swoją karierę zawodową i poznawać się nawzajem?

Aktywne Jaworznianki to cykl comiesięcznych spotkań dla kobiet pracujących zawodowo, prowadzących własne biznesy, które chcą się rozwijać. Ale mile widziane są także osoby bezrobotne, poszukujące pracy, szczególnie chcące otworzyć własną działalność gospodarczą.

– Będziemy mówić o tym jak stawiać pierwsze kroki w biznesie, jak budować markę osobistą, jak pozyskać środki unijne, stworzyć dobrą  stronę internetową firmy. Będą także tematy typowo kobiece, moda, uroda oraz psychologia będą także nam towarzyszyć. Części nieoficjalne spotkań będą upływać nam na rozmowach przy kawie oraz dobrej muzyce. Szykujemy dla Pań wiele niespodzianek, Panów także z chęcią zapraszamy – mówią pomysłodawczynie.

Pomysłodawcami bezpłatnych spotkań pn. „Aktywne Jaworznianki” są dwie kobiety. Pierwszą z nich jest Patrycja Kłósek – właściciel firmy Paleta Diet, prowadząca centrum szkoleniowe dla dietetyków oraz centrum leczenia otyłości, psychodietetyk, dietetyk kliniczny i naukowiec. Druga z pań to Karolina Boborowska – ekonomistka, bizneswoman od lat związana z firmą Colway. Obie Panie zajmują się biznesami, które na co dzień dbają o zdrowie i piękno kobiet. Same chętnie się dokształcają, więc zadbały o to, aby dziś każda Jaworznianka także mogła.

Cykl spotkań nie mógłby się odbyć gdyby nie ogromna pomoc trzeciej kobiety – wiceprezydent Moniki Bryl, która z wielkim zaangażowaniem podjęła się wesprzeć pomysł i inicjatywę Pani Patrycji i Karoliny.

Pierwsze spotkanie odbędzie się już 15 września, w piątek o godzinie 17:30. Na każdym z spotkań będą występować wybitni przedsiębiorcy, mentorzy biznesowi i szkoleniowcy. Na pierwszym spotkaniu dowiemy się między innymi a czym polega skuteczny personal branding od specjalistki z tej dziedziny Anny Nikiewicz- Jankowskiej, specjalistki marki osobistej. Księgowa, właścicielka firmy BeSafe- Kinga Wosz- powie nam o tym jak odpowiednio prowadzić finanse firmy. Panel dla początkujących przedsiębiorców lub osób chcących otworzyć działalność gospodarczą także pojawi się w planie spotkania. Zapraszamy!

15 WRZEŚNIA- PIĄTEK
17:30
Urząd Miasta Jaworzno- sala obrad, spotkanie bezpłatne – wstęp wolny. Prosimy o wcześniejsze przybycie, liczba miejsc ograniczona.