Dziś wieczorem w Klubie Relax zagrały kolejne trzy zespoły, startujące w Letnim Festiwalu Rocka.

Jaworznicki Sis Nombre, to kapela, która zaczęła razem grać już w latach dziewięćdziesiątych. Grali kawałki z hardrockowym zacięciem, autorstwa Maćka Palucha, gitarzysty i wokalisty zespołu. Po wielu latach przerwy wrócili na scenę i znowu możemy posłuchać ich energetycznego grania.

W Niedzieliskach wystąpił dziś też trzyosobowy skład Odwilż z Praszki w województwie opolskim. Kapela gra autorskiego rock’n’rolla. Choć muzycy mają niemałe doświadczenie, to jako Odwilż grają od niedawna. Pojawiają się jednak na wielu imprezach, żeby móc pokazać się jak najszerszej publiczności, a we wrześniu będziemy mogli zobaczyć ich pierwszy klip.

Na koniec w Relaksie zagrała rudzka kapela Flawless Red Guns – niezwykle energetyczny skład grający autorski rock i metal. Zespół powstał w zeszłym roku, jednak wykazuje się dojrzałym i profesjonalnym podejściem do wykonywanej twórczości. Dziś udało się im porwać publiczność do zabawy przed sceną.

Głosować na wybrany skład należy na fanpage’u Klubu Relax, wystarczy polubić zdjęcie ulubionego zespołu. Jeśli jeszcze nie wybraliście się na żaden z czterech dotychczasowych koncertów, to macie szansę w przyszłą i kolejną niedzielę.

Za tydzień zagrają: Master Men, Paganda i Noc na Wycieraczce, a podczas ostatniego koncertu wystąpią: Now, Gentle Blow, The Sudden Entrance i Eder.

Koncert finałowy, podczas którego zagrają Farben Lehre, jaworznickie Mandat i Załoga Andrzeja oraz kapela wybrana przez internautów spośród uczestników Letniego Festiwalu Rocka, odbędzie się w sobotę, 2 września. Bilety w przedsprzedaży kosztują 30 zł, a w dniu koncertu 35 zł.