DSC_0624Skończył się internet w komórce i nie wiesz jak zameldować na fejsie, że właśnie bawisz się z dziećmi na lotniczym placu zabaw? Albo właśnie w tym momencie chciałeś wrzucić do sieci selfi z treningu na siłowni pod chmurką w Parku Lotników?

DSC_0616Teraz to nie problem. Włącz wyszukiwanie Wi-fi w swoim smartfonie. MZNK utworzył HOT SPOT umożliwiający darmowe łączenie się z internetem na terenie placu zabaw w Parku Lotników na Osiedlu Stałym. Szukaj sieci Gminny_internet i wysyłaj lajki dla profilu MZNK na Fb.

Plac zabaw w Parku im. Lotników na Osiedlu Stałym to jeden z najciekawszych placów dla dzieci. Podzielony jest na trzy strefy. Dzieci młodsze mogą bawić się na makiecie samolotu. Dzieci nieco starsze i sprawniejsze mogą skorzystać z urządzeń zabawowych do wspinaczki i ćwiczenia równowagi. Młodzież i dorośli mogą poćwiczyć na urządzeniach siłowni pod chmurką. Plac jest ogrodzony, oświetlony i monitorowany, wszystkie urządzenia dla dzieci umieszczone są na bezpiecznej nawierzchni gumowej. MZNK niedawno utworzyła na placu zabaw darmowy punkt dostępu do bezprzewodowego internetu.DSC_06124